Наша фірма надає послуги обробки піддонів, дощок. Завдяки фахівцям з багаторічним досвідом та якісним верстатам ми гарантуємо якість виконаної роботи. Якщо Вам потрібно здійснити якісну обробку піддонів, дощок тоді звертайтесь до нас.
Збивка піддона незалежно від того, які в нього габарити приблизно однакова. Піддони складаються з нижніх дощок — «лиж», кубиків, які власне і скріплюють піддон, а також дають можливість вводити в нього вила вантажної техніки (їх звикли називати бобишками, але більш правильною назвою є — шашки), і дощок поперечних, на які в майбутньому кріпиться настил. На цей настил згодом укладають вантаж. Дошки настилу поділяють, в залежності від видів піддонів, на товщині і ширині, за їх числом, але в цілому конструкція піддону будується таким чином, щоб тележка чи навантажувач могли взяти його з будь-якої сторони.
Для контролю піддонів на них наносять певні клейма. Нанесення клеймування (таврування) мають право виконувати тільки офіційні представники виробників дерев’яної тари. Про те, що піддон зроблений в Європі, свідчать два фіксовані клейма — EUR і EPAL. Таврування EUR означає те, що піддон належить європейському виробництві. Інша позначка — EPAL, означає, що піддон був виготовлений з дотриманням вимог Європейської паллетной асоціації. Дана організація перевіряє виробництва Європи, формулює вимоги до виробництва піддонів, яким вони повинні відповідати. Наявність на піддоні такого клеймування свідчить про те, що він зібраний згідно з дотриманням усіх технологій і відповідає вимогам якості, а також дане виробництво працює по потрібному форматі.
Для обробки піддонів, дощок використовують два способи — це теплова обробка і камерна сушка. Камерна сушка сьогодні є найпоширенішим способом обробки піддонів. Підвищена температура дозволяє позбутися усіх мікроорганізмів та шкідників. Як це відбувається? В камеру з високою температурою завантажують матеріал, який згодом використовуватиметься для виробництва піддонів. Матеріали витримують певний час під температурою 60 ° С. Теплова обробка є не дуже популярною. Причиною цього є те, що цей метод дорогий і з його допомогою важко налагодити обробку великого потоку піддонів. Крім того, неможливо забезпечити рівномірну температуру в термокамері, а тому продукція сохне нерівномірно.
Верстат для обрізання кутів на дерев’яних піддонах використовують для того, щоб обрізати фаски на кутах піддонів. Верстати такого типу підходять для підприємств, які характеризуються невеликою та середньою продуктивністю виробництв піддонів. Завдяки тому, що такий верстат має два пилкових вузли і поворотний стіл, він забезпечує хорошу продуктивність і пропил, високої точності. Вартість такого верстата в рази менше від автоматичної лінії обробки піддонів.
Переваги, якими володіє верстат для обрізки кутів дерев’яних піддонів:
Верстати для обробки дощок,піддонів — Деревообробна техніка | Торцювання — деревообробна техніка |